Menu

Victoria Photo Stories

 

 

Na tejto stránke nájdete moje fotografické portfólio a taktiež niečo z môjho blogu "zo života" :)

Čo sa týka portfólia, nájdete tu detské, rodinné, rande či svadobné fotografie. Najradšej mám prirodzenú emóciu a vždy sa ju snažím čo najlepšie zachytiť.

Snažím sa, aby bolo každé fotenie prirodzené a príjemné, ako pre mňa, tak aj pre vás a aby výsledok stál zato. Teším sa na každé stretnutie s vami.

The wind is everywhere ☄

May 14, 2016

Ahojte 🙂 Konečne tu máme víkend a našťastie celkom slnečný 🙂 Opäť po roku som prevetrala svoje obľúbené kimono a čo je skvelé že ho majú i tento rok 🙂 Konkrétne tu. Keď sme fotili tento post bolo to ozaj vtipné, keďže vietor sa rozhodol že nebude spolupracovať. Ak na nás niekto pozeral, mal postarané o pol hodinovú šou v štýle : kde mám klobúk, tu mám klobúk 😀 Ale vietor nevietor nevzdávame sa (iste to poznáte). Občas je fajn keď máte vietor vo vlasoch a cítite sa ako v reklame na Schwarzkopf. Ak však máte vlasy vo vetre je to horšie 🙂 Tie moje neposlušné som chystala asi pol hodinku žehličkou a rovnakú dobu aj vydržali (nebojte verím že vám vydržia dlhšie, tie moje sú totiž odjakživa proti akýmkoľvek úpravám). Ale o tom som nechcela 🙂 Chcela som vlastne zistiť aký je váš vzťah ku kimonám a “záclonám” podobného typu. Často sa totiž stretávam s názorom že ide o akýsi kus handry. Ja si zas myslím, že v lete sa nemôžete cítiť pohodlnejšie v ničom inom 🙂 S výnimkou šiat aby som im nekrivdila 🙂 

Čo vy a kimoná, nosíte ? 🙂 


Hi there ! 🙂 Weekend is here and I am absolutely happy, because it’s sunny outside 🙂 I have my lovely kimono today, after a year again. I love pieces like this one, it’s very comfy, trendy and perfect for summer days. It’s actually my favorite piece for summer 🙂 The kimono I bought in H&M last year and this year you can find it there again. When we took pictures of this post, it was very funny, because the wind was crazy. It’s fun when you have the wind in your hair sometimes, but when you have hair in wind it isn’t so funny 🙂 But it doesn’t matter 🙂 So, what do you think about kimonos and similar pieces ? Do you  like it ? 

1

2
3
4
5
6
7
8

Buy this outfit : 

Jeans – Stradivarius

Kimono – H&M

Top – Bershka 

ShoesDeichmann 

  5 comments

 • Karolína May 15, 2016
  Reply

  Kimona se mi sice děsně líbí, ale kvůli postavě si je nemůžu dovolit :/
  K.
  http://inkpotstories.com

 • Zuzka P. May 15, 2016
  Reply

  Ja milujem kimona, kardigany.a všetko takéto, palec hore 😉

 • Reply

  Určite kimoná neodcudzujem. Sú to super kúsky, ktoré dodajú outfitu šmrnc. A to tvoje je parádne, rovnako ako fotky. SI na nich zlatá! 🙂

  • Viki May 16, 2016
   Reply

   ďakujem žienky 🙂 som rada že kimono sa páči 🙂

 • Nicol May 17, 2016
  Reply

  Veľmi pekný outfit 🙂 Pristane ti to 🙂
  partofnicol.blogspot.sk

 • Leave a comment