Menu

Victoria Photo Stories

 

 

Na tejto stránke nájdete moje fotografické portfólio a taktiež niečo z môjho blogu "zo života" :)

Čo sa týka portfólia, nájdete tu detské, rodinné, rande či svadobné fotografie. Najradšej mám prirodzenú emóciu a vždy sa ju snažím čo najlepšie zachytiť.

Snažím sa, aby bolo každé fotenie prirodzené a príjemné, ako pre mňa, tak aj pre vás a aby výsledok stál zato. Teším sa na každé stretnutie s vami.

The touch of blue ❀

June 5, 2016

Ahojte, prajem vám krásnu nedeľu 🙂 Ako trávite víkend ? Ja som momentálne doma na východe, síce som prišla na krátko, ale stihli sme nafotiť tento post, taktiež sme stihli trochu pochatovať na našej krásnej Širave a osláviť  štátnice môjho drahého 🙂 Takže úloha splnená, teraz sa už len úspešne vrátiť späť do Bratislavy. Ešte by som tu  pár dni pobudla ak by sa dalo, ale žiaľ dovolenka ma čaká až v júli, no už teraz sa neviem dočkať 🙂

Je zaujímavé, že vždy keď som v Bratislave chýba mi domov, ale ak som doma už príliš dlho chýba mi Bratislava a veci ktoré mám na nej najradšej ako moje obľúbené kaviarne, večerné staré mesto, Regal burger, hrádzu plnú cyklistov, prechádzky s mojím milým, večere s priateľmi či udalosti ako Vianočné trhy, vintage bazáre a kopu iných vecí na ktoré sa ľahko zvyka. Doma mám však opak, tiché, pokojné prostredie ma vždy tak veľmi láka, až niekedy neviem čo mám radšej 🙂 Takže sa vlastne vždy na niečo teším, či už na jedno, alebo na druhé 🙂

Ale aby som vás nenudila dlhými rečami v krátkosti vám predstavím dnešný outfit nesúci sa v znamení kvetov, farieb, voľnosti a pohody.  Kombinácia modrej a červenej mi vôbec nevadí, práve naopak 🙂 Páči sa mi, že modré kvety dominujú na vzore šortiek a tak som pridala modré doplnky, ktoré s nimi krásne ladia. Som hlboko zamilovaná do týchto sandálov z Topankova. Proste som neodolala ďalším šnúrovačkám, no tento krát v podobe sandálok 🙂 Navyše výška a tvar opätku mi maximálne vyhovuje a vlastne sa v nich cítim ako keby tam ani žiaden nebol 🙂 Fakt paráda ! 🙂 Nejako takto si predstavujem pohodový letný outfit či už do mesta a možno aj do práce (ak teda nemáte prísny dress code). Čo hovorite na túto farebnú kombináciu ?  

 

Ďakujem vám že ste si na mňa našli minútku a prajem vám krásny zvyšok nedele 🙂

1

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13

Sandals – Topankovo

Shorts – Stradivarius

T-shirt – Stradivarius