Menu

Victoria Photo Stories

 

 

Na tejto stránke nájdete moje fotografické portfólio a taktiež niečo z môjho blogu "zo života" :)

Čo sa týka portfólia, nájdete tu detské, rodinné, rande či svadobné fotografie. Najradšej mám prirodzenú emóciu a vždy sa ju snažím čo najlepšie zachytiť.

Snažím sa, aby bolo každé fotenie prirodzené a príjemné, ako pre mňa, tak aj pre vás a aby výsledok stál zato. Teším sa na každé stretnutie s vami.

Summer time ☼

July 10, 2016

Ahojte 🙂 Po dlhšom čase mám pre vád opäť jeden letný, outfitový článok z krásneho miesta, ktoré sme navštívili tento víkend. Zašli sme si vedľa do Rakúska do campingu na jazere Neusiedler see. Bola to tam veru paráda, ale viac vám poviem nabudúce v cestovateľskom poste 🙂 Teraz mám pre vás outfitovú inšpiráciu na letné  dni 🙂 Tieto šaty ste už na blogu videli, ale neviem si pomôcť, musela som ich nafotiť ešte raz, pretože sa mi zdali dokonalé do tohto prostredia. Vlastne počas horúcich dní nesiaham ani po ničom inom ako po voľných šatách. Tieto som našla vo výpredaji v H&M, kde majú všelijaké letné kúsky za dobré peniaze. Inak ani neviem ako mi ubiehajú tieto dni. Cez týždeň som v práci a cez víkendy máme stále nejakú návštevu, takže  iste si všimli že teraz pridávam menej postov. Ale čo je skvelá správa, že už len týždeň a začne moja dovolenka 🙂 Jupí jupí 🙂 Tak ja idem teda odpratávať dni a vám prajem podarený štart do nového týždňa 🙂 

PS : Čo poviete na outfit ? A ozaj, ako si zatiaľ užívate leto vy ?

1

2b
3b
4b
5b
6b
7b

  3 comments

 • Jana July 11, 2016
  Reply

  Krásne mieato a fotky ako vždy ?

 • Romilikes July 11, 2016
  Reply

  ..milujem tieto šaty a ten maják je k nim perfektný ?

 • Leave a comment