Menu

Victoria Photo Stories

 

 

Na tejto stránke nájdete moje fotografické portfólio a taktiež niečo z môjho blogu "zo života" :)

Čo sa týka portfólia, nájdete tu detské, rodinné, rande či svadobné fotografie. Najradšej mám prirodzenú emóciu a vždy sa ju snažím čo najlepšie zachytiť.

Snažím sa, aby bolo každé fotenie prirodzené a príjemné, ako pre mňa, tak aj pre vás a aby výsledok stál zato. Teším sa na každé stretnutie s vami.

Dlhá sukňa

September 9, 2017

Ahojte 🙂 Konečne sa dostávam k tomuto outfitovému postu, ktorý mám pripravený už asi 2 týždne 🙂 Nejako sa ten čas zbláznil a ja neviem čo skôr. V poslednom čase si dávam do poriadku veci, na ktoré som dlho kašľala alebo nemala čas, takže ani neviem ako mi tie dni utekajú. Napríklad po veľmi veľmi veľmi dlhom čase som konečne navštívila svoju ženskú lekárku (na čo som sa chystala asi 3 roky :D). Ale povedala som si, že si musím usporiadať život a dať všetko postupne dokopy. Keďže posledný rok bol veľmi chaotický a bol hlavne o začiatkoch s fotením a tiež o bývaní a podobných veciach. Povedala by som, že bol hlavne o existenčných záležitostiach
Teraz už mám v  niektorých veciach jasnejšie, takže môžem robiť aj iné veci, napríklad sme si začali s drahým  dávať do poriadku záhradku na chate, kde chceme na jar čo to vypestovať, alebo sme konečne začali opäť chodiť do fitka, lebo pauza bolo možno aj pol roka. Hoci máme iné športové aktivity, fitko nám predsa len chýbalo a i keď to nie je také “pekné a čisté” ako napríklad Fitinn, efekt je koniec koncov rovnaký 🙂 Viac vám napíšem nabudúce lebo musím už bežať sadiť tulipány, keďže dnes je krásne 🙂 čo plánujete na víkend vy ? 
A ozaj ako sa vám páči tento outfit ? Myslím, že je celkom fajn na tieto dni kedy nie je ani teplo ani zima, ale tak príjemne 🙂 Túto dlhú sukňu som nosila počas leta veľmi rada, keďže je ozaj pohodlná a má aj vrecka čo fakt oceňujem 🙂 Tak toľko odo mňa, majte sa zatiaľ 🙂 Skirt : Gamiss

T-shirt : Takko in sale

Hat : Stradivarius in sale 

Jacket : New Yorker

Shoes : Bershka 

Bag : Noire fashion 

 

  2 comments

 • Lily of the valley September 10, 2017
  Reply

  Hah, príde mi vtipné a milé, ako si napísala, že musím bežať lebo sadím tulipány. Väčšinou blogerky vidíme v tom takom super svetle, ako sú upravené a nahodené, no a keď práve napíšeš niečo tak krásne úprimné, že sadíš, sa mi to normálne páči a neviem sa prestať usmievať.:)
  Inak veľmi sa mi páčiš v tomto outfite, tá bunda a celkovo farby ti veľmi pasujú♥

  • Viki September 10, 2017
   Reply

   tak sa teším, že som ťa rozosmiala 😀

 • Leave a comment