Menu

Victoria Photo Stories

 

 

Na tejto stránke nájdete moje fotografické portfólio a taktiež niečo z môjho blogu "zo života" :)

Čo sa týka portfólia, nájdete tu detské, rodinné, rande či svadobné fotografie. Najradšej mám prirodzenú emóciu a vždy sa ju snažím čo najlepšie zachytiť.

Snažím sa, aby bolo každé fotenie prirodzené a príjemné, ako pre mňa, tak aj pre vás a aby výsledok stál zato. Teším sa na každé stretnutie s vami.

Kockovaný kabát

November 4, 2017

Vítam vás na blogu 🙂 Viete aký mám pocit z týchto fotiek ? Taký vianočný. Viete tá bordová, čierna, kocky a pochmúrne počasie, akosi to vo mne evokuje taký vianočný mood 🙂 Nuž ale do tejto témy sa ešte nepúšťam, keďže si chcem čo najdlhšie užívať jeseň a na zimu ešte fakt nemám náladu 🙂 U nás je jeseň naozaj krásna farebná, sem tam daždivá, ale plná slnka a krásnych výhľadov. Preto sme sa rozhodli, že vám začneme točiť aj vlogy, čo ste si možno všimli v predchádzajúcom článku, aby sme sa s vami podeli o krásne miesta, ktoré nás tu na Šírave obklopujú. Ak ste ešte nezačali sledovať môj novorodený youtube kanál, tak vám budem vveľmi vďačná, keď to urobíte 🙂 Jáj a neviem či ste si všimli, ale na facebooku sa môžete zapojiť do súťaže o kozmetiku Priody o ktorej som vám nedávno písala, tak sa zapojte ak máte minútku a môžete tak vyhrať krásne hodnotné prírodné prípravky. 

Tento outfit som mala na sebe v posledných dňoch už pár krát, keďže v midi sukni a roláku mi je totálne dobre 🙂 Hrubšie sukne na zimu sú v poslednom čase mojou srdcovkou, nakoľko vedia zahriať a vyzerajú štýlovo a žensky. Sukničku som doplnila čižmami nad kolená ešte z minulého roku, takže aj napriek chladnému počasie mi bolo perfektne teplo a to je presne to, čo na móde preferujem. Pohodlie a praktickosť je pre mňa viac ako byť in. Kockovaný kabátik ma tiež veľmi prekvapil, nakoľko som sa bále, že keď dôjde bude tenký, no naopak, materiál je príjemný a zahreje 🙂 Na jeseň je ideálny a ten vzor asi nikdy nebude nuda, dá sa perfektne kombinovať. Čo sa týka mojej novej diagnózy “čelenkoholic” to ste si už možno všimli na mojom instagrame 🙂 Takže toľko odo mňa, dajte mi vedieť či máte radi takútko kombináciu bordovej, bielej a čiernej a ako si užívate jeseň vy 🙂 
Skirt : Gamiss

Coat : Shein

Boots : Topankovo

Turtleneck, headband : Takko fashion

Bag : Bonprix 

  6 comments

 • Dominika November 9, 2017
  Reply

  Tá sukňa sa mi veľmi páči – aj strihom aj farbou a pekne si to celé zladila 🙂

  • Viki November 9, 2017
   Reply

   veru aj mne super sa nosí a ďakujem Dominika 🙂

 • Tina November 9, 2017
  Reply

  Krasna kombinacia 🙂

 • Lily of the valley November 17, 2017
  Reply

  Neviem prečo, ale tento outfit je jeden z mojich najobľúbenejších od teba. Možno práve preto, ako píšeš, že vyvoláva tak trochu vianočnú atmosféru alebo celkovo tou jednoduchosťou a zároveň zaujímavosťou. Prosto super♥

 • Leave a comment

Previous post Kozmetika PRIODY