Menu

Victoria Photo Stories

 

 

Na tejto stránke nájdete moje fotografické portfólio a taktiež niečo z môjho blogu "zo života" :)

Čo sa týka portfólia, nájdete tu detské, rodinné, rande či svadobné fotografie. Najradšej mám prirodzenú emóciu a vždy sa ju snažím čo najlepšie zachytiť.

Snažím sa, aby bolo každé fotenie prirodzené a príjemné, ako pre mňa, tak aj pre vás a aby výsledok stál zato. Teším sa na každé stretnutie s vami.

Jesenné kocky

November 12, 2017

Ahojte 🙂 Tak čo, bol u vás ten Martin na bielom koni ?. U nás ani náhodou a to sa mi včera v noci snívalo s jednorožcom, ktorý pobehoval popod naše balkóny, tak som myslela, že je to znamenie 😀 Nuž, ale nestalo sa, takže sme si včera užili peknú slnečnú sobotu a medzi tým sme odfotili aj tento jesenný outfit 🙂 Aj keď bolo niečo po štvrtej, tak už zapadalo slnko, čo sa mi veľmi páčilo, ako taký pekný teplý jesenný efekt, tak som rada, že sme to zachytili na fotkách 🙂 Inak neviem ako vy, ale ja celkom ťažko znášam, že je tma takto skoro, pretože ešte je len polovica dňa a ja mám pocit, že už je jeho koniec. Čo mi dáva zvláštne pocity, že som deň nevyužila naplno a že som toho mohla stihnúť aj viac. Možno by pomohlo vstať trochu skôr, ale na druhej strane vstávam okolo 7-8 čo nie je úplne neskoro a predstava skoršieho budíka ma desí od čias, čo som pracovala v kaviarni a vstávala 4:20, aby som tam bola včas. Myslím, že to bol taký extrém a preto si teraz vážim spánok nadovšetko 🙂 Navyše ak som nevyspatá, viem byť naozaj hrozná, vrčím a kričím a fučím a všetko okolo toho, takže radšej sa tomu vyvarujem pre dobro planéty. 
No a čo sa týka dnešného outfitu, povedala by som, že je to taká jesenná klasika. Kabátik mám zo SheIn ešte z minulého roka, takže už nie je dostupný, ale je tam ďalších niekoľko desiatok kabátov, ktoré by som hneď brala 🙂 V podstate všetky kúsky už na blogu boli, okrem červenej čiapky, ktorú teraz veľmi rada nosím kvôli krásnej žiarivej farbe a tiež sivej tašky, ktorá je úplne dokonalá a mám ju z Gamiss, kde veľmi rada nakupujem, pretože sa tam dajú uloviť krásne veci za super ceny. . Zistila som, že sa mi do nej zmestí foťak akurát na centimeter, takže ju teraz používam ako foto tašku 🙂 Okrem foťáka tam zmestím ešte peňaženku a nejaké maličkosti, takže super 🙂 Dnes ma ešte čaká úprava nejakých fotiek, ktoré sa mi počas týždňa nazbierali a tuším aj zaleziem na chvíľu do postele s čajom, lebo mám pocit, že nejaká baktéria ma chce zničiť, takže ju musím zničiť prvá 🙂 Toľko odo mňa, vidíme sa čoskoro 🙂 

PS: Dnes vyžrebujem aj výhercu súťaže o kozmetiku Priody, takže máte posledných pár hodín na zapojenie sa do súťaže 🙂 Coat : SheIn last year collection 

Turtleneck : Takko fashion 

Jeans : Bershka

Boots : CCC last year collection

Cap : F&F

Bag : Gamiss