Menu

Victoria Photo Stories

 

 

Na tejto stránke nájdete moje fotografické portfólio a taktiež niečo z môjho blogu "zo života" :)

Čo sa týka portfólia, nájdete tu detské, rodinné, rande či svadobné fotografie. Najradšej mám prirodzenú emóciu a vždy sa ju snažím čo najlepšie zachytiť.

Snažím sa, aby bolo každé fotenie prirodzené a príjemné, ako pre mňa, tak aj pre vás a aby výsledok stál zato. Teším sa na každé stretnutie s vami.

Winter sunset

February 4, 2018

Ahojte všetci 🙂 Neverím, že sa mi konečne podarilo dostať sa k počítaču a pridať nový článok. Tuším je to skoro 2 týždne, čo som naposledy pridala nový outfit post. Poviem vám, vôbec sa to nedalo, nakoľko som zavalená povinnosťami, väčšinu voľného času mi zaberajú svadobné prípravy (vybavovačky, stretnutia) a tie dni utekajú mega rýchlo. Takže od kedy som pridala posledný outfit začal aj nový mesiac, stihli sme si zarezervovať svadobnú cestu (zatiaľ viac nepoviem), dohodla som si konečne šitie svadobných šiat, prekonala som rýchlu chorobu (lebo ani na to nebol čas, takže doktor paralen ma spasil), zúčastnila som sa blogerského bazáru v Trebišove a dohodla ďalších mnoho projektov, na ktoré sa už teším, takže diár mi praská vo švíkoch a ja rozmýšľam, ktorú činnosť budem musieť obmedziť aby som stihala aj prácu, aj blog, aj cvičenie, svadbu a ďalšie mini povinnosti 🙂 Jáj a ozaj s drahým sme premenovali náš youtube kanál z Victoria stories na Dvaja plus pes, pretože nás to vystihuje a veľmi nás baví robiť videá, takže ak vás bavia kľudne nás odoberajte budeme radi, tiež nás môžete podporiť aj na facebooku 🙂 Ďakujeme krásne a nové video bude na svete už čoskoro, chýbajú nám ešte nejaké finálne úpravy. Čo sa týka tých videí, mali by byť hlavne také motivačné pre vás. Ukážeme vám množstvo naších obľúbných miest kam si vyraziť u nás na východe (ale samozrejme nie len tu), dáme si aj recepty, tipy na food tripy a podobne 🙂 Veľmi nás baví aj drónovanie, takže aj to budete vidieť vo videách často. 
Takže toľko odo mňa, ja si aktuáne fičím na Coldplay, popíjam smoothie, dokončujem fotky a o chvíľku mám v pláne natiahnúť sa na gauč a užiť si aspoň trocha kľudu, keďže víkend už končí 🙂 Ako ste sa mali vy počas posledných dní ? Btw, čo vravíte na tento nový outfit ? Ja viem, že vás asi nijako neprekvapí, pretože je to taký môj obľúbený look. Pohodlné rifle s vyšším pásom, teplý sveter, čiapka, šál a pohodlné čižmy. Presne toto teraz potrebujem k pocitu pohodlia a rýchleho premiestňovania sa počas dňa 🙂 Čo sa týka tých riflí, tak neviem ako vy, ale ja musím mať vysoký pás, keď ho nemám strašne ma to vyrušuje a necítim sa tak komfortne ako v nich. Júúúj a aby som nezabudla na hnedú kabelku, tá je úplná láska cez internet čo vám poviem. Hneď sme si padli do oka 🙂 Je z Bonprixu.


Sweater : Yoins

Jeans : Shein

Bag : Bonprix

Shoes : CCC 

Scarf and cap : I don’t know (it was a gift from Santa :D)