Menu

Victoria Photo Stories

 

 

Na tejto stránke nájdete moje fotografické portfólio a taktiež niečo z môjho blogu "zo života" :)

Čo sa týka portfólia, nájdete tu detské, rodinné, rande či svadobné fotografie. Najradšej mám prirodzenú emóciu a vždy sa ju snažím čo najlepšie zachytiť.

Snažím sa, aby bolo každé fotenie prirodzené a príjemné, ako pre mňa, tak aj pre vás a aby výsledok stál zato. Teším sa na každé stretnutie s vami.

Tunikové šaty

April 16, 2018

Ahojte 🙂 Tak čo, tešíte sa z príchodu jari ? Ja teda poriadne, za posledný týždeň u nás všetko rozkvitlo, takže paráda 🙂 Konečne môže začať čas piknikov, bicyklovačiek, grilovačiek a slnenia sa na našej krásnej Šírave 🙂 Konečne som pretriedila šatník, nejaké veci posunula ďalej, zbalila kabáty a vytiahla šaty a tuniky. Toto obdobie proste milujem. Veľa kvetov, vzorov, vzdušných materiálov a farieb mi robí každý deň krajším. Pre mňa by bolo úplne vyhovujúce, keby bola jar celý rok, pretože je ideálne počasie. Príliš vysoké teploty nemám v obľube a ani šialené mrazy, takže toto aprílové počasie je pre mňa úplne dokonalé. Celkovo apríl je asi môj najobľúbenejší mesiac. Nie len preto, že mám narodeniny, ale aj preto, že všetko kvitne, dni sa predlžujú a všetko je vtedy akési pekné a ja si to veľmi užívam. Momentálne si naplno užívam aj svadobné prípravy, keďže do svadby chýba už len mesiac a dva dni. Uf, to znie hrozne 🙂 Akurát zajtra sa chystám na ďalšiu skúšku šiat, tak držte palce, dúfam že to dopadne dobre.
Keďže ma dnes čaká ešte množstvo behačiek a vybavovačiek, utekám už od počítača 🙂 Som rada, že som vám sem stihla pridať tento outfitový post 🙂 V týchto kvietkovaných šatách teraz behám dosť často, keďže sú vzdušné a majú krásny vzor. Navyše široké rukávy mám tiež rada 🙂 Tak sa zatiaľ majte, ozvem sa čoskoro 🙂
Dress : Shein

Jeans : Bershka

Sandals : Deichmann

Bag : Bonprix

PS : Pridávam ďalšie tipy na ďalšie krásne šaty s dlhým rukávom 🙂 

Biele vyšívané šaty 

Dlhé farebné šaty

Biele šaty s opaskom 

Pásikavé šaty

Biele dlhé šaty

Ružové šaty 

 

Previous post WEDDINGSTORIES #3
Next post Žlté šaty