s
loading...
Menu

Alisa Keys

Even the all-powerful Pointing has no control about the blind texts it is an almost unorthographic life. One day however a small line of blind text by the name of lorem Ipsum decided to leave for the far world of grammar.

4 rok blogovania :)

jan 14, 2018

Ahojte priatelia :) Prajem vám krásnu pohodovú nedeľu. Mne zbehol víkend akosi rýchlo, pretože včera sme boli vybavovať nejaké veci ohľadom svadby, potom mal Peťko mini pred narodeninovú párty a dnes sme dospávali čo sa dalo a chystala som tento post. Zrazu pozerám, že už je vonku tma (nič nezvyčajné, čo ? :)).  Ako ste sa mali vy ? 

Dnes by som  vám chcela všetkým veľmi pekne poďakovať za vašu priazeň, nie len počas minulého roka, nakoľko v januári blog oslavuje svoje narodeniny :) Tento rok už štvrté a ja sa veľmi teším čo ďalší rok prinesie :) Vďaka blogu som stretla veľa skvelých ľudí, naučila som sa strašne veľa vecí ohľadom fotenia, techniky a podobne. Naučila som sa ako komunikovať či už s vami, alebo aj s firmami. Mala som možnosť spolupracovať so skvelými ľuďmi a značkami, čo ma veľmi teší, ale nie je to dôvod prečo to robím. Keď som blog začala písať bola som už „stará koza“. Mala som 23 rokov, čo je dosť neskoro, keďže sú baby ktoré už v tomto veku majú „blogovú“ kariéru plne rozbehnutú. Ja to však stále beriem ako hobby a veľmi ma to baví, nakoľko môžem (musím) veľa fotiť, písať, vymýšľať a tým pádom sa posúvať stále vpred. Je to skvelá činnosť, aj keď ma niekedy stojí všetok voľný čas čo mi ostane. Našťastie si to však viem regulovať ako chcem.

Nechcem totiž, aby blog zasahoval do môjho súkromného života do takej miery, že sa ani nepohnem bez telefónu a bez foťáka. Občas mám pocit, že sa to už na mňa rúti a to nechcem dopustiť. Samozrejme, že fanúšikovia sú hlavná motivácia a dôvod tohto celého. Rada vám zdieľam veci, zážitky, skúsenosti, tipy a podobne :) Avšak ako sa vraví, všetko s mierou :) Dnešný svet je totiž už šialený zo všetkých sociálnych sieti a nám často uteká pravá podstata veci na úkor pekných insta fotiek. Takže to už aj ja beriem „športovo“ a nezbláznim sa, ak mi nevyjde fotka kávy v kaviarni, či výhľad z neviem odkiaľ. Dúfam, že ste ma pochopili správne :) Takže ešte raz jedno VEĽKÉ ĎAKUJEM za to, že vás mám, že píšete, komentujete, pýtate sa a ste strašne zlatí :) 

Btw tieto červené šaty sú úplná láska. Vyzerajú ako z babkinej skrine, ale nenechajte sa pomýliť. Sú zo Shein :) Včera som v nich behala celý deň a cítila som sa fantasticky. Patria do kategórie veľmi ženské kúsky, ktoré si rýchlo obľúbite :) Šaty s dlhým rukávom mám celkovo rada, lebo mi pripomínajú, že zima neznamená koniec šiat a sukní. Tak sa držte a ja sa ozvem čoskoro :)

Dajte mi vedieť či nosíte šaty počas zimy aj vy :) 

Dress : Shein

Boots : Topankovo (last year collection)

Earrings : Gamiss

Coat : Shein 

Bag : F&F (last year collection) 

  6 comments

 • Viki jan 16, 2018
  Reply

  pekne si to napísala :) nemáš teda zač :D a tá krásna farba ti neskutočne sekne :)

  Viki Ceglédyová

 • Dena jan 16, 2018
  Reply

  Gratulujem k tolkým rokom :)) paradox je , že som ťa objavila na instáči ale veľmi pekne si to napísala a plne súhlasím,že je toho moc. Všetko krásne a dobré do ďalších rokov :)

  • Viki jan 16, 2018
   Reply

   ďakujem ti pekne :) Inak ja nemám nič proti soc. sieťam a naplno ich využívam, len som to myslela tak že všetko so zdravým rozumom chápeš :D

 • Rose Tascher jan 18, 2018
  Reply

  Já mám taky hrozně ráda šaty s dlouhým rukávem. Je vtipné, že díky tomu mám spoustu šatů na zimu, ale na léto jich mám o mnoho méně :-D

 • Leave a comment