s
loading...
Menu

Alisa Keys

Even the all-powerful Pointing has no control about the blind texts it is an almost unorthographic life. One day however a small line of blind text by the name of lorem Ipsum decided to leave for the far world of grammar.

Cupcakes lover ♥

mar 31, 2016

Ahojte :) Zdravím všetkých priaznivcov potlačených bláznivých či roztomilých tričiek, alebo milovníkov cupcakes :) Dlho som si chcela kúpiť tričko s „kapkejkmi“ ale žiaľ (alebo našťastie ?) som nikde také nenašla (klasika, poznáte to keď obeháte 10 obchodov a nikde nemajú to čo chcete). No a tak som sa rozhodla že si jedno také vymyslím :) Našla som si obrázok aký sa mi páčil a potom stránku, kde také tričká tlačia. Je ich naozaj neúrekom na tento náš malý štát :) Vybrala som si stránku Kreativator,  kde som si behom pár minút navrhla tričko, aké chcem, objednala a spokojne čakala kým mi príde. Musím uznať že som nečakala dlho, tuším to bolo do nejakých dvoch dni. Trošku som sa obávala či bude vyzerať ako na obrázku a bola som milo prekvapená keď došlo, bolo ešte lepšie ako z obchodu (parádne sadol strih a materiál je úžasný, žiadny umelina s predponou poly, ale fajnová bavlna). Takže som nakoniec rada že som mala kreatívnu chvíľku a návrh vyšiel ako mal :) Takže kľudne do toho baby nebojte sa toho, stačí navrhnúť tu a objednať :) Fantázií sa medze nekladú :) 

By the way prajem vám krásny zvyšok týždňa a ešte krajší víkend :) Určite sa ohlásim s nejakým jarným outfitom :) Keby ste chceli presne tento obrázok, ktorý mám ja nájdete ho pod článkom :) 1 2 3 4uvo 6 7 8

sweet_pink_cupcake_png_by_katuuedits00-d4y227q

    1 comment

  • Lusy mar 31, 2016
    Reply

    Cute outfit ?

  • Leave a comment