s
loading...
Menu

Alisa Keys

Even the all-powerful Pointing has no control about the blind texts it is an almost unorthographic life. One day however a small line of blind text by the name of lorem Ipsum decided to leave for the far world of grammar.

Danubiana – Tip for a weekend trip :)

jún 16, 2016

Ahojte priatelia :) Blíži sa víkend a ja mám pre vás dnes tip kam vyraziť :) Minulý víkend sme ja, môj drahý a môj ružový plameniak vyrazili za umením a to do múzea Danubiana na Čunove. Počula som o ňom veľa, no akosi som ho podceňovala. Avšak po jeho návšteve som úplne nadšená. Celé miesto je krásne či už exteriér s krásnym výhľadom a terasou kde si môžete vychutnať skvelú kávu alebo interiér pozostávajúci z obrovských svetlých  priestorov :) Samotné umelecké diela ma dostali na kolená a prinútili ma trošku sa zamyslieť. To aby ich však bežný človek pochopil je podľa mňa nemožné :) Skryté odkazy a zmysly boli vo väčšine obrazov či sôch. Múzeum je miesto kde sa cítim „malička“  a nedôležitá, kde sa kochám farbami a tvarmi a kde sa chcem zas vrátiť a zažiť ten pocit slobody a objavovania niečoho nového. Som veľmi rada že po šiestich rokoch života v Bratislave sme tam konečne zablúdili, pretože toto krásne miesto je snáď hriech nenavštíviť :) 

Tak si užite víkendík, možno aj takýmto kreatívnym výletom :)

PS: Dajte vedieť či radi navštevujete takéto miesta a aby som nezabudla zajtra končí moja súťaž o letný balíček takže ešte sa môžete zapojiť tu :) 1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

Untitled-1