s
loading...
Menu

Alisa Keys

Even the all-powerful Pointing has no control about the blind texts it is an almost unorthographic life. One day however a small line of blind text by the name of lorem Ipsum decided to leave for the far world of grammar.

Fialový overal

júl 10, 2018

Ahojte, dlhšie sme tu nemali nový outfit. Poviem vám, nebol veľmi čas na fotenie a hlavne ma v poslednej dobe bavia hlavne lifestyle posty, čo ste možno postrehli na instagrame. Módu mám rada a tiež rada vymýšľam nové outfitové inšpirácie, ale predsa len rozmýšľam, že budem blog viac smerovať tým druhým smerom a zdieľať viac každodenných inšpirácií a zároveň to prepojím s fotením, ktorému sa venujem. Takže mám nad čím rozmýšľať a špekulovať ako to urobiť, aby to bolo dobré pre vás i pre mňa. Uvidíme, čas ukáže, momentálne žiadne veľké zmeny na blogu nenastanú, nebojte sa :) Avšak v poslednom čase som tu oveľa menej aktívna a svoju aktivitu smerujem hlavne na spomínaný instagram, pretože mám pocit, že väčšina ľudí sa tam premiestnila a komunikácia s vami je tam jednoduchšia a rýchlejšia. 

Každopádne čo sa tohto outfitu týka, cez víkend ideme na svadbu a tak rozmýšľam, že si vezmem možno práve tento fialový overal, keďže chcem aj fotiť, bude to jednoduchšie a praktickejšie ako šaty. Čo myslíte vy ? Podľa mňa je to celkom fajn svadobný look :) Inak tento overal majú aj v ďalších farbách a je veľmi pohodlný, ja som si vybrala fialovú, keďže v mojom šatníku chýbala :)