s
loading...
Menu

Alisa Keys

Even the all-powerful Pointing has no control about the blind texts it is an almost unorthographic life. One day however a small line of blind text by the name of lorem Ipsum decided to leave for the far world of grammar.

Happy holidays :)

dec 22, 2017

Ahojte :) Konečne som (takmer) ukončila vianočné prípravy, presunula som sa domov k rodinke a už sa teším na pokojné sviatky :) Teším sa na čaj v ruke a knihu v druhej, v teplom svetri a papučiach. Snáď to takto aj bude, pretože moja predstava sa od reality vždy líši, keď prídem domov a zistím čo všetko ešte treba urobiť. Síce ako tak rozmýšľam, tak zajtra ešte niečo dobré napečiem a potom si môžem užívať oddych :) 

Momentálne sa chystám do fitka s bráškom a večer to vidím na horúci kúpeľ a teplú vaňu :) Ako ste na tom vy ? Zahájili ste už „vianocovanie“ ? V tomto článku by som vám chcela popriať krásne sviatky plne lásky, pokoja, oddychu či už toho fyzického, ale aj psychického. Užívajte si kľud, ktorý konečne nastane po bláznivom predvianočnom období. Je veľkým šťastím, keď môžeme byť s našimi blízkymi, keď vás doma niekto čaká a keď sa máte s kým smiať. Sú to veci, ktoré si neuvedomujeme často a pritom sú tak veľmi vzácne. Keď som bola mladšia Vianoce u mňa boli úplne o niečom inom ako teraz. Tešila som sa hlavne na darčeky a na školské prázdniny. Teraz som však vo veku, kedy sú sviatky pre mňa naozajstnými sviatkami v pravom slova zmysle. Tak si ich užite naplno :)

Dajte mi určite vedieť ako trávite Vianoce vy, aké sú vaše zvyky a či sa niekam chystáte :) 

Inak veľmi sa teším z týchto fotiek, že nám s drahým vyšlo aspoň pár záberov, pretože spoločných fotiek máme veľmi málo. Vlastne sme sa nikdy neboli fotiť u fotografa, maximálne vytiahneme statív, ale to je dosť obmedzujúce. Vždy totiž on fotí mňa, alebo ja fotím niekoho iného, takže na spoločné fotenia nám nikdy nevyjde čas. O to viac sa teším, že nám vyšlo zopár pekných záberov :) Vytiahla som aj novú bundičku s kožúškom, ktorá je veľmi milá :) I keď nie je práve najhrubšia, na také teploty nad nulou aké máme teraz, mi úplne stačí :) 

Coat : Zaful 

Scarf : Stradivarius 

Jeans : Stradivarius (old collection)

Shoes : Topanlovo 

    2 comments

  • Rose Tascher dec 23, 2017
    Reply

    Krásné fotky!! :)
    Vám oběma taky přeji nádherné svátky plné pohody :) Užijte si je s rodinou a bez stresu :-*

  • Leave a comment