s
loading...
Menu

Alisa Keys

Even the all-powerful Pointing has no control about the blind texts it is an almost unorthographic life. One day however a small line of blind text by the name of lorem Ipsum decided to leave for the far world of grammar.

Happy in pink

júl 13, 2017

Ahojte

Vitajte na blogu :) Konečne sa dostávam k pridaniu tohto ružovo zeleného outfitu, ktorý patrí toto leto medzi moje obľúbené :) Teda neviem, či to čo je aktuálne vonku, sa dá nazvať letom. Už tretí deň mám pocit, že buď našu bytovku odfúkne do Šíravy, alebo do nás udrie nejaký fajnový blesk (a to nepreháňam). Veľmi zvláštne toto júlové počasie. Obzvlášť tu, kde sme obklopení len stromami a vodou to tu všetko duní a sto šesť. Tuším, že som si už aj celkom zvykla a prekonala doterajší strach z búrok :) Ako to máte vy ? Stihli ste už nejaké letné kúpaničko ? Lebo ja som to zatiaľ stihla len raz :) Ale netreba zúfať, leto je stále ešte bližšie k začiatku ako ku koncu., takže dúfam že si ešte užijeme kopu slnečných dní a čvachtania sa niekde pri vodičke :)

Outfit

o sa týka dnešného outfitu, ten ste už mohli vidieť na instagrame a vlastne aj tu na stránke, kde som použila nejaké fotky :) Veľmi sa mi páči táto kombinácia khaki s ružovou a hnedou :) Čo sa týka odhalených ramien, možno to je už pre niekoho otrepané, ale ja si stále občas rada siahnem po takomto kúsku. Myslím, že už je to menej často, ako minulý rok, ale trošku ma to ešte drží :) Tieto kúsky sú proste výborné na uvoľnenú letnú náladičku. Pokiaľ ide o ružovú alebo modrú s pásikmi, neviem odolať ako v prípade tejto blúzky :) Aj keď som si už pár krát povedala, že si nebudem kupovať viac podobných kúskov, v praxi to vyzera úplne inak. Určite to poznáte, keď máte slabosť na nejakú farbu, strih či vzor :)

Čo je nové ?

Okrem toho, že už pár noci nespím kvôli búrkam sa mi ešte aj včera pokazil telefón. Vzhľadom na to, že má necelé 3 mesiace a neutrpel žiadne nehody, tak to ozaj nechápem. Proste sa vypol a bolo vybavené. Keď som došla do Orangu reklamovať telefón, tak sa ujo len pousmial, že som dnes asi šiesta v poradí, takže vraj je to bežné. Nuž, kvalitný výrobcovia, čo si budeme hovoriť. Verím teda, že sa môj milovaný telefónik čoskoro zregeneruje a vráti sa späť ku mne, pretože teraz fičím na starom, ktorý je ešte pomalší ako stavba slovenských diaľníc. Dokonca je v šoku, keď chcem pridať nejaké insta stories a radšej sa zasekne, aby predišiel skratu. Takže týmto ospravedlňujem moju momentálne malú účasť na soc. sieťach, aspoň už viete prečo som menej aktívna :)

 

Blouse : DressLily

Shorts : Reserved

Hat : Gate sale

Shoes : Deichmann

Bag : Stradivarius