s
loading...
Menu

Alisa Keys

Even the all-powerful Pointing has no control about the blind texts it is an almost unorthographic life. One day however a small line of blind text by the name of lorem Ipsum decided to leave for the far world of grammar.

Kockovaná sukňa

dec 29, 2017

Ahojte :) Tak čo oddýchnutí po sviatkoch ? Ja veru áno a už od včera som opäť v pracovnom nasadení. Čakali ma ešte nejaké neupravené fotky a tiež mám dnes v pláne ešte upratať a ďalšie milé aj menej milé povinnosti :) Za tých pár dni leňošenia sa toho nazbieralo pomerne dosť. Začínam celkom panikáriť aj čo sa týka príprav na svadbu, pretože niektoré veci sme urobili dávno a potom ďalších pár mesiacov prešlo ako voda a už ostávajú vlastne len 4 mesiace a trošku, takže fúúú asi sa budem musieť trocha viac angažovať i keď popravde, nejako sa mi do toho nechce. Myslím tie prípravy, nie svadbu :D Aktuálne chystáme a rozdáváme pozvánky a máme už rezervované aj ostatné veci až na kaderníčku a vizážistku, načo som akosi zabudla :D Takže ak poznáte niekoho šikovného z východu, kľudne dajte tipy, budem vám veľmi vďačná :) 

Vy si ako užívate posledné decembrové dni ? Tešíte sa na Nový rok ? Poviem vám ja sa nesmierne teším až tento rok skončí, pretože s čistým svedomím môžem povedať že bol najťahším rokom v mojom živote, ale o tom vám napíšem nabudúce. Táto téma totiž bude potrebovať viac priestoru :) Dúfam, že to stihnem ešte tento rok, ale nič nesľubujem. Tak ja vám teda prajem krásneho Silvestra, veľa zábavy a málo boľavej hlavy na ďalší deň (na to je jednoznačne najlepší aspirín, tak naň nezabudnite :D). A ozaj, ako sa vám páči dnešná kockovaná sukňa ? Ja som si ju veľmi rýchlo obľúbila a keď som si ju objednávala, tak som presne vedela že k nej budem nosiť novú chlpatú kabelku, ktorá je strašne super. Taká malá, milá, akurát a najlepšie je pohladkať ju :D Musím len dať pozor, aby na ňu nenatrafil náš psík, lebo ten si zvykne privlastňovať všetko chlpaté a makkučké, ako napríklad môj župan, deku, vianočné ponožky, či hračky pre deti na fotenia :) 

Coat : Zaful

Skirt : Rosegal

Turtleneck : Takko fashion 

Bag : Gamiss

Earrings : Gamiss 

Shoes : CCC