s
loading...
Menu

Alisa Keys

Even the all-powerful Pointing has no control about the blind texts it is an almost unorthographic life. One day however a small line of blind text by the name of lorem Ipsum decided to leave for the far world of grammar.

Námornícke nohavice

máj 13, 2018

Prajem krásnu nedeľu :) Dnes sa tu zastavím len tak na rýchlo, keďže vôbec nemám čas. Do svadby máme totiž už len 5 dní a ja mám stále kopu nedokončenej roboty. A to som si hovorila, že posledne dva týždne už nebudem pracovať. Nuž nejak sa to nakopilo, takže to musím dokončiť. Zajtra ma čaká posledné fotenie a potom sa už budem venovať len posledným prípravám. Troška sa obávam počasie, keďže je v posledných dňoch poriadne horúco, bojím sa aby neprišla nejaká nečakaná búrka z tepla. Tak nám držte palce, pretože obrad máme vonku, tak aby sme to zvládli :) 

A keďže už máme letné teploty, tak aj moje outfity v posledných dňoch sa nesú v letnom duchu, keďže toho na seba naozaj netreba veľa :) Včera som pobehovala takto, tak sme vám to s drahým aj cvakli :) Úplne jednoduchá pohodlná inšpirácia v podobe nohavíc s vysokým pásom a crop topu. Nohavice sú teraz v zľave za nejakých 13 $ čo je paráda :) Takéto „pyžamové“ kúsky ma veľmi bavia už niekoľko sezón, pretože nie je nič pohodlnejšie ako voľné kúsky a ak ide o pásiky, som jednoznačne za :) Doplnila som ich červenými teniskami, keďže som teraz dosť ubehaná a potrebujem pohodlnú obuv :) Tak dajte vedieť čo vravíte na tento look a nezabudnite dnes odniesť kvetinky naším mamkám :) Pekný zvyšok nedele :) 

Trousers : Shein 

Crop top : H&M old collection

Shoes : CCC

Bag : CCC

Hat : Takko fashion