s
loading...
Menu

Alisa Keys

Even the all-powerful Pointing has no control about the blind texts it is an almost unorthographic life. One day however a small line of blind text by the name of lorem Ipsum decided to leave for the far world of grammar.

V obrovskej bunde :)

jan 18, 2018

Ahojte priatelia :) Keď predvčerom začalo snežiť, tak vravím drahému rýchlo poďme niečo fotiť, kým je sneh. Tento rok je sneženie (aspoň u nás) veľmi vzácny úkaz. Ešte viac ako ja sa zo snehu tešil Billy (náš cute maltezák), ktorý keď zbadal sneh, okamžite naštartoval vrtuľu, vopchal doň ňufák a náramne si to užíval. Sneh ma od malička veľmi rád, vždy sa z neho smejeme, že je ako malé dieťa :) Veď tí, čo máte psíkov to určite poznáte. 

Aktuálne je štvrtok pred obedom a ja mám chvíľku času aj na blog. Včera som dokončila prácu niečo vyše polnoci, takže dnes som spala trocha dlhšie. Ráno ma zobudili slnečné lúče, tak som hneď začala rozmýšľať čo s tým urobím :) Aj keď mám dnes ešte povinnosti, tie nechám na neskôr, pretože si chcem užiť slnko. Keďže sa takto skoro stmieva, často si s drahým teraz otočíme celý harmonogram dňa. Kým ešte vidno chceme si trochu užiť deň a práca potom ostane na poobedie a večer. Ale viete čo, myslím, že je to takto fajn, pretože predstavte si, že o štvrtej skončíte v práci a vonku je už tma. S tým dňom už toho veľa neurobíte. Ale keď si to prehodíte, je to celkom fajn :) Ja viem, že nie každý má flexibilný pracovný čas a nie vždy sa to dá. Ale každopádne si myslím, že je fajn na každý deň si naplánovať niečo pekné a potešujúce, ako napríklad stretnutie s priateľmi, šport či nejaký príjemný oddych (hoci aj doma vo vani). Mne sa totiž žije oveľa ľahšie, keď sa mám na čo tešiť, takže si vždy hľadám dôvody na radosť a potom tie horšie veci zvládam akosi viac v pohode :) Napríklad  dnes chceme ísť lietať s drónom, takže sa mám načo tešiť. Teším sa aj na zajtrajší crossfit a večerné stretko s kamošmi. A potom si zasa nájdem nejaký dôvod na víkend :) Ako to máte vy ? :) 

Čo sa týka dnešného outfitu, ten je hlavne o gigantickej bunde ako ju volám :) Mám ju doma už dlhšie, no čakala som na správny čas, kedy ju vytiahnem :) A myslím, že ten nastal práve keď nasnežilo. Poviem vám, v tej bunde som sa cítila ako astronaut. Celá som sa zababúšila a bolo mi dobre. Do takéhoto počasia je to úplne ideálny kúsok a najviac vďačná som za veľkú kapucňu, vďaka ktorej mám make-up a vlasy v suchu a nemusím sa báť ako to dopadne po hodinovom pobyte vonku :) Siahla som aj po sivom svetri, ktorý je úplne skvelý aj preto, že je voľný a aj preto, že je veľmi teplý a trendy zároveň :) Obe kúsky mám z Gamiss a akurát pozerám, že sú už vypredané. Ale je tam množstvo podobných kúskov ak by ste chceli :)  Čo nosíte najradšej počas zasnežených dni vy ? :) 

Winter coat : Gamiss

Sweater : Gamiss 

Jeans : Romwe

Shoes : Bershka (old collection)

Bag : Gamiss 

Headband : Takko fashion 

  2 comments

 • Pánské tašky jan 18, 2018
  Reply

  U nás začalo sněžit včera večer, ráno bylo docela dost sněhu, ale přes den zase všechen roztál a opět prší..Škoda. Pěkný outfitek, bunda se mi líbí!

 • Rose Tascher jan 18, 2018
  Reply

  Já nejsem moc zastáncem této mody gigantických bund, která teď frčí. Ale musím říct, že jak ji máš v růžové barvě, tak je tak hezky jemná, že to vůbec nevypadá špatně!! :)
  Tak přeji, abys měla teď chvil, na které se můžeš těšívat, vždy co nejvíce :)

 • Leave a comment