s
loading...
Menu

Alisa Keys

Even the all-powerful Pointing has no control about the blind texts it is an almost unorthographic life. One day however a small line of blind text by the name of lorem Ipsum decided to leave for the far world of grammar.

The touch of blue ❀

jún 5, 2016

Ahojte, prajem vám krásnu nedeľu :) Ako trávite víkend ? Ja som momentálne doma na východe, síce som prišla na krátko, ale stihli sme nafotiť tento post, taktiež sme stihli trochu pochatovať na našej krásnej Širave a osláviť  štátnice môjho drahého :) Takže úloha splnená, teraz sa už len úspešne vrátiť späť do Bratislavy. Ešte by som tu  pár dni pobudla ak by sa dalo, ale žiaľ dovolenka ma čaká až v júli, no už teraz sa neviem dočkať :)

Je zaujímavé, že vždy keď som v Bratislave chýba mi domov, ale ak som doma už príliš dlho chýba mi Bratislava a veci ktoré mám na nej najradšej ako moje obľúbené kaviarne, večerné staré mesto, Regal burger, hrádzu plnú cyklistov, prechádzky s mojím milým, večere s priateľmi či udalosti ako Vianočné trhy, vintage bazáre a kopu iných vecí na ktoré sa ľahko zvyka. Doma mám však opak, tiché, pokojné prostredie ma vždy tak veľmi láka, až niekedy neviem čo mám radšej :) Takže sa vlastne vždy na niečo teším, či už na jedno, alebo na druhé :)

Ale aby som vás nenudila dlhými rečami v krátkosti vám predstavím dnešný outfit nesúci sa v znamení kvetov, farieb, voľnosti a pohody.  Kombinácia modrej a červenej mi vôbec nevadí, práve naopak :) Páči sa mi, že modré kvety dominujú na vzore šortiek a tak som pridala modré doplnky, ktoré s nimi krásne ladia. Som hlboko zamilovaná do týchto sandálov z Topankova. Proste som neodolala ďalším šnúrovačkám, no tento krát v podobe sandálok :) Navyše výška a tvar opätku mi maximálne vyhovuje a vlastne sa v nich cítim ako keby tam ani žiaden nebol :) Fakt paráda ! :) Nejako takto si predstavujem pohodový letný outfit či už do mesta a možno aj do práce (ak teda nemáte prísny dress code). Čo hovorite na túto farebnú kombináciu ?  

 

Ďakujem vám že ste si na mňa našli minútku a prajem vám krásny zvyšok nedele :)

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

Sandals – Topankovo

Shorts – Stradivarius

T-shirt – Stradivarius 

  14 comments

 • Jana jún 5, 2016
  Reply

  To je úplne ten najkrajsi outfit ❤

 • Vladies jún 5, 2016
  Reply

  Pozerám, že máme podobný vkus. Topánočky na tento štýl mám aj ja, ale vyššie a bez „zlatého“ opätku. Mimochodom, outfit je opäť krásy. Radosť sledovať tvoje posty :).

  Vladies

  • Viki jún 5, 2016
   Reply

   áno áno Vladi viem tie tvoje sa mi tiež veľmi páčili, asi sme šnúrkomaniačky :D a ďakujem ti som rada že sa páči :)

 • Karolína jún 5, 2016
  Reply

  Krásný výběr místa pro focení.
  K.
  http://www.inkpotstories.com

 • Annie jún 6, 2016
  Reply

  Tie sandálky sú perfektné ?

 • Reply

  Krásný outfit a fotečky! Opravdu moc povedené ♥
  Meet My Lovely World

 • IVANA jún 6, 2016
  Reply

  Veľmi pekne skombinované ? šnúrovačky aj ja móžem

  • Viki jún 6, 2016
   Reply

   ďakujem vám žienky,ste zlaté :)

 • ľúbezná jún 7, 2016
  Reply

  Skvelé fotky, skvelý outfit, skvelé kúsky :)

 • Mama Wears Prada jún 9, 2016
  Reply

  Vyzeráš skvele Viki. :p

 • Willow jún 13, 2016
  Reply

  Super love the flower shorts.. Just amazing combo.. You are very pretty too.

 • Leave a comment