s
loading...
Menu

Alisa Keys

Even the all-powerful Pointing has no control about the blind texts it is an almost unorthographic life. One day however a small line of blind text by the name of lorem Ipsum decided to leave for the far world of grammar.

Yellow off shoulder ☼

júl 31, 2016

Ahojte drahúšikovia :) Hlásim sa s novým postom, ktorý je taký lážo plážo – pohoda jahoda. Letné šaty, klobúk, sandálky a som vybavená. Nič zložité, avšak veľmi príjemné na tieto letné dni. Neviem si snáď predstaviť ani nič iné. Aj keď je tu takmer august, veľa letných radovánok som si zatiaľ neužila. Cez moju dovolenku bolo počasie akési divné takže sme boli pri vode tuším len raz. K moru sa zatiaľ nechystáme, takže toto leto mi akosi ubieha pomedzi prsty a ja len závidím všetkým super ženám na instagrame, ktoré majú dovolenku 2 mesiace v kuse :) Teda aspoň to tak vyzerá. Minule som sa zamýšľala nad tým, ako tie žienky fungujú, keďže stále cestujú, stále nakupujú, stále sú dokonalé upravené, stále jedia v reštauráciách a vlastne ich insta život vyzerá ako v rozprávke. Chcela by som vedieť či je to ich reálny životný štýl, alebo len falošné životy a v skutočnosti sú niekým iným. Myslím že vyzerať dokonale, jesť dokonale, navštevovať luxusné destinácie aj niečo stojí a nato človek potrebuje zarábať. Avšak nechápem kde môžu zarábať, keďže sú celé dni na pláži, u kaderníka, vo fitku či na nákupoch. Nechcem aby to vyznelo že ma to rozčuľuje, alebo že som závistlivá. To vôbec nie, akurát som veľký vyzvedač a rada by som vedela ako to naozaj s týmito instagramovými bytosťami je :) Čo myslíte, máte nejaký tip, alebo poznáte ich tajomstvo ? :) 

Mimochodom tieto moje žlté šaty som kúpila v F&F vo výpredaji, takže ak budete mať šťastie možno ešte ostali :) Klobúčik som našla v C&A a sandále ste videli na blogu snáď tisíc krát, ale už vám s nimi dám pokoj :) 

Tak čo vaše leto ? :) A čo poviete na outfit ? :) 

1

2

3

4

5

6

7

8

  4 comments

 • Reply

  Nádhera! Ta kabelka je boží ♥
  Meet My Lovely World

 • Vladies júl 31, 2016
  Reply

  Veru, aj mne ubieha leto akosi rýchlo. Vždy, keď je človeku dobre, tak ide čas najrýchlejšie. A tiež som sa zamýšľala nad „insta dievčatami“ a tiež tomu nerozumiem. Ani by ma neprekvapilo, keby to všetko „dokonalé“ robili len kvôli fotkám a popularite. Dnes je možné naozaj všetko. Mimochodom, outfit je veľmi pekný, svieži a najmä letný. Opäť ti to pristane ;) ❤.

  Vladies

 • Viki júl 31, 2016
  Reply

  ďakujem vám ženušky :)

 • Anonym aug 1, 2016
  Reply

  Šaty sú fakt krásne

 • Leave a comment