s
loading...
Menu

Alisa Keys

Even the all-powerful Pointing has no control about the blind texts it is an almost unorthographic life. One day however a small line of blind text by the name of lorem Ipsum decided to leave for the far world of grammar.

Zimná rozprávka

mar 28, 2018

Ahojte moji milí :) Nebojte, nezabudla som na vás, len som vôbec nemala čas sa sem dostať a pridať vám nový článok. Po poslednom článku už v jarnej nálade sa to tu troška zvrtlo a opäť mám pre vás snehovú nádielku. Koniec koncov, celú zimu som obdivovala zasnežené fotky a bolo mi ľúto, že u nás nesneží, takže sa veľmi teším, že som si to takto na koniec zimy mohla vynahradiť na našej krátkej dovolenke v Rakúsku :) O samotnom výlete vám napíšem článok zvlášť nebojte, dnes sa povenujem zrejme poslednému zimnému outfitu tuto na blogu :)

Milujem svetlé farby a tiež ružovú, takže ich kombinácia mi pripadá úplne dokonala :) Keď som sa na výlet balila, boli mi jasné, že si musím zobrať niečo ružové na zasnežené fotky, nech krásne vynikne a myslím že sa stalo. Celkovo som počas zimy nosila farebné kúsky rada, pretože som sa v nich cítila tak sviežo a veselo :) Keď som sa prvé ráno na dovči zobudila do takéhoto zasneženého dňa, bolo mi jasné, že musím niečo nafotiť, veď to bola už moja posledná šanca :) V okolí nášho hotela, ktorý bol viac „športový“ sme mali takéto krásne romantické domčeky, takže poslúžili perfektne. Celý čas som ich potajme obdivovala a myslím, že keď sa do Tirolska vrátime opäť, zvolím ubytovanie v tomto štýle, pretože to pôsobí mega prírodne, teplo a hlavne romanticky, čo myslíte ? :) Inak určite mi dajte vedieť ako ste si užili zimu vy, kde ste boli, čo ste stvárali a podobne :) Moja zima sa niesla v znamení chaosu, pracovných povinností, nových stretnutí, svadobných príprav atď. takže ani neviem ako ubehla, ale tuším to zbehlo ako pár dní, nie ako niekoľko mesiacov. Nuž každopádne sa teším na jarné obdobie, pretože bude svadobné :) Majte sa zatiaľ krásne :) 

Coat : Zaful 

Jeans : Zaful 

Sweater : Bonprix

Cap : Rosegal

Scarf : New Yorker 

Shoes : Chinese shop

    2 comments

  • Rose Tascher apr 14, 2018
    Reply

    Tou růžovou jsi to opravdu trefila naprosto skvěle :)

  • Leave a comment