Menu

Nový web :)

november 20, 2018

Vítam vás všetkých na novej stránke 🙂 Juchúchú, veľmi sa teším, že už konečne fičí, nakoľko tento krát bol s prerábkou fakt problém a celé sa to pobabralo, natiahlo a podobne. Žiaľ prišla som o kopu článkov, čo ma veľmi mrzí. Viete kódik sem, kódik tam a prúser bol na svete, Nakoľko po troch týždňoch trápenia už nemám energiu na riešenie tejto situácie, kašlem nato, asi to tak malo byť. Našťastie to boli staršie články, no niektoré som mala rada, zvlášť tie z našich výletov. Nuž všetko zlé je na niečo dobré, možno to znamená, že mám tie miesta navštíviť opäť 🙂 Ako ste si všimli, stránka je celá o niečo jednoduchšia, zameraná na foto portfólio, no doplnená o blog, ktorého sa nemám v pláne vzdať nikdy 🙂 Nechala som tu len kategórie do ktorých prispievam pravidelne. Čo sa týka food kategórie, ktorá tu chýba, nebojte sa, ešte jedno prekvapenie pre vás mám v zálohe a týka sa práve receptov 🙂 O tom však zatiaľ nebudem písať, nakoľko je to ešte v procese. Chcela som, aby stránka pôsobila zasa o čosi viac profi a aby si moji klienti či potencionálni klienti, našli čo chcú vedieť/vidieť. Teda fotky, cenník, nejaké údaje o mne a kontakt 🙂 Teraz som už konečne spokojná a môžem v kľude spať (ale nie, viete že nemôžem, pretože moja hlava je ako balón a vždy tam pribúdajú nové myšlienky a nápady, ktoré nemajú konca :D). Čo vám poviem, to je už raz tak 🙂

Budem veľmi rada ak mi dáte spätnú väzbu na stránku, čo sa vám na nej páči, čo by ste doplnili či vynechali a podobne, naozaj mi to veľmi pomôže, keďže nejaké maličké úpravy ešte chýbajú. 

No a čo sa týka dnešných fotiek, tie vznikli hlavne preto, že som potrebovala normálnu fotku s foťákom, keďže som nemala čo dať do kategórie o mne 😀 Pri tejto jedinečnej príležitosti som vyvetrala dvojfarebnú sukňu zo Shein, ktorá je proste superská a tiež rolák a bundičku z F&F, ktoré sú tiež perfektné. Po žltej bunde už pozerám nejaký ten mesiac, takže myslím že nastal čas, nájsť jej miesto v skrini. V tej mám inak teraz kopu miesta, keďže som polovicu šatníka vytriedila 🙂 No vidíte, nie len stránka prešla rekonštrukciou, tuším nastali veľké životné zmeny 🙂 Toľko odo mňa kamoši, idem si ja urobiť čaj a zaliesť pod paplón, lebo jesenná choroba sa dostavila aj k nám domov, tak zatiaľ sa majte.

 

Previous post zo života #2
Next post Zo života #3