Detské a rodinné fotenie

Vítam vás na mojej stránke, ak máte záujem o detské alebo rodinné fotenie, prečítajte si viac detailov o fotení o aktuálnych balíčkoch, alebo si pozrite moje portfólio

Deti rastú veľmi rýchlo, preto je toto obdobie skvelým na naplnenie rodinného albumu. Nie len že sú každým mesiacom väčšie, ale každým dňom nás dokážu prekvapiť a prísť s niečím novým. Detské a rodinné fotenia patria medzi moje obľúbené, pretože sú veľmi prirodzené a veselé. Pri deťoch sa nedá pózovať či niečo plánovať, preto aj pri fotení nechám detičky, aby sa správali “ako vždy” a snažím sa ich zachytiť v ich prirodzenom prostredí. Teda keď sa hrajú, niečo vymýšľajú, sú zamyslení, usmiatí či prekvapení.

Samozrejme každé dieťatko je iné, takže ku každému pristupujem individuálne. Najkrajšie fotky sú práve tie, keď sa s nimi len tak bláznite a necháte sa nimi viesť, pretože oni vždy vymyslia niečo špeciálne. Aj preto je každé fotenie iné a jedinečné. Vždy sa dohodneme vopred na mieste či téme fotenia, ak máte nejaké konkrétne predstavy tak kľudne sem s nimi. Deti a rodinky fotím najčastejšie v exteriéri, nakoľko je to pre nich oveľa zábavnejšie, ako len tak sedieť pred plátnom a pózovať.

Ak máte záujem o detské či rodinné fotenie, určite ma kontaktujte a preberieme si všetky potrebné detaily. Momentálne mám v ponuke 2 balíčky, a to základný a komplet, o ktorých sa dočítate nižšie.V komplet balíku máte zahrnuté aj darčekové púzdro a USB kľúč. Finálne fotky si vždy vyberiete z náhľadov, ktoré vám pošlem. Tie budú taktiež vytlačené v rozmere 13×18 cm. V prípade, že by sa vám páčilo viac fotiek z náhľadov, môžete si ich doplatiť. V tomto prípade je každá ďalšia upravená a vytlačená fotka 3 €. Mojím verným zákazníkom, dávam často vernostné zľavy, alebo bunusové fotky ako darček.

Občas robím aj sezónne mini fotenia, ktoré sú tematické a trvajú pár dni počas stanovených termínov, ak sledujte moju facebook stránku, môžete si to tam odsledovať. Čo sa týka rekvizít, tie používam väčšinou v prírodných tónoch a materiáloch a povedala by som že len tak s mierou, keďže dôležitejšia je u mňa emócia a pekné portréty, ako množstvo rekvizít s uplakaným dieťatkom. Na tom sa však vždy vopred dohodneme. Ak sa chcete niečo ďalšie opýtať, kľudne ma kontaktujte.

prečítajte si

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

 • 01.
  Kedy si treba fotenie objednať ?
  • Nerada rezervujem termíny veľmi predčasne, pretože pri deťoch človek nikdy nevie. Zvyčajne nájdem voľný termín do 2-3 týždňov a som v tomto flexibilná, takže vám nájdem termín tak, aby to vyhovovalo obom stranám a často fotím aj cez víkendy.
 • 02.
  Kde pôsobite ?
  • Keďže som z Michaloviec, väčšinou fotím na východnom Slovensku, nie je to však podmienka, po dohode za vami vycestujem všade 🙂
 • 03.
  Aká je cena fotenia ?
  • Nižšie nájdete prehľad aktuálnych balíčkov.
 • 04.
  Ako sa obliecť na fotenie ?
  • Na oblečení veľmi záleží. Klientom odporúčam nejako pekne sa zladiť, vyhnúť sa krikľavým farbám či výrazným vzorom a skôr smerovať k prírodným odtieňom či materiálom. Veľmi vhodné sú farby ako béžová, biela, modrá, pastelové či zemité farby. Naopak nevhodné sú výrazné silné farby ako sýta ružová, fialová a podobne. Oblečenie na fotke zohráva veľkú časť výsledku čo sa nemusí zdať, takže rada vám v tomto poradím 🙂
 • 05.
  Čo všetko zahŕňa cena fotenia ?
  • Kompletná cena zahŕňa čas strávený s fotením a úpravou fotografií, používanie profesionálnej fototechniky, súkromnú online galériu po dobu kým dostanete hotové fotky, fotky vytlačené na kvalitnom fotopapieri, v prípade komplet balíčka ručne vyrobený darčekový box na fotky a USB kľúč, náklady spojené s dopravou do 30 km od Michaloviec, software na úpravu fotografií, dane a odvody.
ponuka

Vyberte si balíček

cena : 100 €

DETI ZÁKLAD

cca 60 minút fotenia

fotky podľa vlastného výberu

15 upravených a vytlačených fotiek v rozmere 13 x 18 cm

súkromná online galéria

cena : 150 €

DETI KOMPLET

cca 60 minút fotenia

fotky podľa vlastného výberu

20 upravených a vytlačených fotiek v rozmere 13 x 18 cm

súkromná online galéria

darčekové puzdro a USB kľúč

Viki je milá a šikovná fotografka, ktorá sa maximálne snaží vyhovieť predstavám klienta a úžasne si rozumie a komunikuje s deťmi. A plus budete na jej fotkách všetci tak krásni!!! Za nás môžem určite len odporúčať!

Určite odporúčam! Fotografka je milá, šikovná vyhovie predstavám klienta a rozumie si s deťmi. Ešte raz ďakujem za krásne fotky.

Veeeeľka spokojnosť.Odporúčam všetkým túto skvelú fotografku.