Napíšte mi

 

 

Ďakujem za návštevu mojej stránky, teším sa že ste sem zavítali a verím, že sa sem opäť vrátite.

 

Ak ste došli až sem, pozreli si portfólio, alebo čo to prečítali o jednotlivých foteniach, pravdepodobne si chcete rezervovať termín, alebo sa bližšie informovať ohľadom fotení, takže mi kľudne kedykoľvek napíšte na e-mail victoriaphotostories@gmail.com prípadne ma kontaktujte na mojej facebook stránke, kde je komunikácia ešte rýchlejšia, keďže online som takmer stále a klientom sa snažím odpísať čo najskôr to bude možné.

 

Ak si chcete rezervovať svadobný termín, kľudne tak môžete urobiť v predstihu, keďže termíny sa obsadzujú rýchlo a niektoré nevestičky sa s tým ponáhľajú, takže sa nemusíte báť, že je ešte zavčasu. Ideálnym časom je 6-12 mesiacov pred svadbou. Rada sa s vami aj nezáväzne stretnem a môžme si prebrať všetky vaše predstavy ohľadom fotenia svadby, vy sa následne môžete rozhodnúť či do toho ideme.

 

Čo sa týka ostatných fotení ako detské, rodinné či rande zvyčajne nájdem voľný termín do 2-3 týždňov, niekedy aj do pár dni, takže sa stačí kedykoľvek ozvať a termín prispôsobíme tak aby to vyhovovalo obom stranám.