Kto som

Som fotografka, blogerka, manželka, vegetariánka, milujem svoju prácu, cestovanie a dobré jedlo. Fotografovaniu sa venujem od strednej školy, najprv to bol môj koníček, no postupne som si uvedomila, že chcem aby to bola moja práca a začala som sa tomu venovať naplno.

Fotenie je nie len mojou prácou, ale aj najväčším koníčkom.

Milujem spontánne emócie, neopakovateľné okamihy, prirodzené svetlo, západ slnka a úsmevy od srdca. Fotím prevažne svadby, detičky, rodinky, rande, portréty ale občas aj reportáže, gastronómiu či interiér.

Ku každému klientovi pristupujem individuálne a snažím sa vyhovieť jeho predstavám a čo najlepšie zachytiť atmosféru. Nemám rada nútené pózy, ale práve naopak. Momentky sú moje obľúbené fotografie, zvlášť na svadbách a pri detských foteniach.

Kde pracujem

Nakoľko žijem v Michalovciach, fotím prevažne u nás na východe, no po dohode je samozrejme možné fotiť aj v rámci hociktorého iného mesta, prípadne aj v zahraničí. 

Kontakt

V prípade akýchkoľvek otázok, rezervácie, informácií či spolupráce ma neváhajte kontaktovať na victoriaphotostories@gmail.com