#1: Milujem prirodzené svetlo

Preto sa venujem prevažne exterierovému foteniu. Najradšej mám západ slnka, ktorý dodá fotkám romantickejší nádych a ešte viac prírodnej atmosféry.
01
03

#2: Najdôležitejšia je úprimnosť

Na foteniach sa na nič nehráme, je to len o vás a vašej láske. Nemám rada náročné a únavné pózy. Najlepšie funguje úplná prirodzenosť a pohoda pri fotení.
02
03

#3: Fotenie je o troch E

Aby bol výsledok čo najlepší, nestačí dobrý foťák ako si mnohí myslia. Celé je to o emócií, empatií a energií, ktorú do toho vložíme.
03
03

Volám sa Viktória Janov, mám 28 rokov a momentálne žijem v Michalovciach. Fotiť som začala na strednej škole, kedy to bolo mojím koníčkom. Neskôr počas štúdia na VŠ som sa začala venovať svojmu blogu, ktorý ma priviedol práve k foteniu. Neustále skúšanie, zoznamovanie sa s technikou, svetlom a kompozíciou ma oslovilo natoľko, že som sa rozhodla ísť týmto smerom. Momentálne je fotenie nie len mojou najväčšou záľubou ale aj full time prácou, ktorú nesmierne milujem.

Okrem fotenia sa venujem aj tvorbe zdravých receptov na môj food blog victoriakitchenstories. Čas strávený v kuchyni je pre mňa príjemným oddychom a taktiež je spojený práve s fotkou. Voľný čas najradšej trávim so svojím manželom, rodinou a priateľmi a samozrejme naším zvieratkami, psíkom a mačičkou. Milujem cestovanie, spoznávanie nových miest a kultúr a najradšej objavujem miesta, ktoré sú tak trochu neviditeľné pre ostatných. Keď mám príležitosť navštevujem aj rôzne kurzy či workshopy zamerané na fotku a snažím sa rásť nie len profesne, ale aj osobnostne.Som rada, že ste na moju stránku zavítali, verím že sa sem opäť vrátite, že sa vidíme pri nejakom fotení, alebo nejakej inej milej príležitosti.

instagram feed

Viac každedenných fotiek nájdete na mojom súkromnom instagrame