Rande a tehu fotenie

Vítam vás na mojej stránke, ak máte záujem o rande alebo tehotenské fotenie, prečítajte si viac detailov o fotení, o aktuálnych balíčkoch, alebo si pozrite moje portfólio

Ach tá láska. úprimná, radostná a prirodzená. Presne takú sa ju snažím zachytiť na fotkách, či už ide o rande, alebo tehotenské fotenie. Práve rande je vhodnou príležitosťou skúsiť si romantické portrétne fotenie pred svadbou, alebo si ho zopakovať po svadbe v podobe tehotenského fotenia. Toto fotenie rovnako ako ostatné, prebieha väčšinou v exteriéri, ideálne pri západe slnka, kedy dostanú fotky ešte romantickejší nádych. Budem sa veľmi tešiť ak sa rozhodnete zaznamenať svoju lásku a budem vám môcť pripraviť krásne spomienky v podobe fotiek.

Ak máte záujem o rande či tehotenské fotenie, určite ma kontaktujte a preberieme si všetky potrebné detaily. Momentálne mám v ponuke 2 balíčky, a to základný a komplet, o ktorých sa dočítate nižšie.V komplet balíku máte zahrnuté aj darčekové púzdro a USB kľúč. Finálne fotky si vždy vyberiete z náhľadov, ktoré vám pošlem. Tie budú taktiež vytlačené v rozmere 13×18 cm. V prípade, že by sa vám páčilo viac fotiek z náhľadov, môžete si ich doplatiť. V tomto prípade je každá ďalšia upravená a vytlačená fotka 3 €. Mojím verným zákazníkom, dávam často vernostné zľavy, alebo bunusové fotky ako darček.

Občas robím aj sezónne mini fotenia, ktoré sú tematické a trvajú pár dni počas stanovených termínov, ak sledujte moju facebook stránku, môžete si to tam odsledovať. Čo sa týka rekvizít pri rande a tehu fotení, tie používam väčšinou v prírodných tónoch a materiáloch a povedala by som že len tak s mierou, keďže dôležitejšia je u mňa emócia a pekné portréty. Na tom sa však vždy vopred dohodneme. Ak sa chcete niečo ďalšie opýtať, kľudne ma kontaktujte. Ako som spomínala, fotenia prebiehajú väčšinou vonku, v prípade záujmu však kľudne môžme fotiť v nejakom peknom interiéri. Vhodné sú aj rôzne chaty, hotelové izby, historické budovy, prípadne kľudne aj u vás doma.

prečítajte si

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

 • 01.
  Kedy si treba fotenie objednať ?
  • V prípade rande fotenia si treba termín rezervovať cca 2/3 týždne pred fotením a pokiaľ ide o tehu fotenie, záleží od toho ako sa cítite, mamičky sa väčšinou fotia v 8 až 9 mesiaci.
 • 02.
  Kde pôsobite ?
  • Keďže som z Michaloviec, väčšinou fotím na východnom Slovensku, nie je to však podmienka, po dohode za vami vycestujem všade 🙂
 • 03.
  Aká je cena fotenia ?
  • Nižšie nájdete prehľad aktuálnych balíčkov.
 • 04.
  Ako sa obliecť na fotenie ?
  • Na oblečení veľmi záleží. Klientom odporúčam nejako pekne sa zladiť, vyhnúť sa krikľavým farbám či výrazným vzorom a skôr smerovať k prírodným odtieňom či materiálom. Veľmi vhodné sú farby ako béžová, biela, modrá, pastelové či zemité farby. Naopak nevhodné sú výrazné silné farby ako sýta ružová, fialová a podobne. Oblečenie na fotke zohráva veľkú časť výsledku čo sa nemusí zdať, takže rada vám v tomto poradím 🙂
 • 05.
  Čo všetko zahŕňa cena ?
  • Kompletná cena zahŕňa čas strávený s fotením a úpravou fotografií, používanie profesionálnej fototechniky, súkromnú online galériu po dobu kým dostanete hotové fotky, fotky vytlačené na kvalitnom fotopapieri, v prípade komplet balíčka ručne vyrobený darčekový box na fotky a USB kľúč, náklady spojené s dopravou do 30 km od Michaloviec, software na úpravu fotografií, dane a odvody.
ponuka

Vyberte si balíček

cena : 100 €

RANDE ZÁKLAD

cca 60 minút fotenia

fotky podľa vlastného výberu

15 upravených a vytlačených fotiek v rozmere 13 x 18 cm

súkromná online galéria

cena : 150 €

RANDE KOMPLET

cca 60 minút fotenia

fotky podľa vlastného výberu

20 upravených a vytlačených fotiek v rozmere 13 x 18 cm

súkromná online galéria

darčekové púzdro a USB kľúč

Príjemný prístup, usmievavá fotografka, uvoľnená atmosféra a najmä rýchle rozosmiatie je zárukou krásnych fotiek

Viki je milá a šikovná fotografka, ktorá sa maximálne snaží vyhovieť predstavám klienta a  budete na jej fotkách všetci tak krásni!!! Za nás môžem určite len odporúčať!

Ďakujeme za krásne svadobné, autentické fotografie. Viki si skvelá, sme radi, že sme si vybrali práve teba! KRÁSNE prekvapenie vás čaká aj po svadbe, originálne zabalené fotografie na luxusnom papieri – nádherná pamiatka